Hakkımızda

Taşımacılık sektöründe fark yaratan hizmetleri Temiz Depolama ile bulabilirsiniz. Kurumsal zeminde ve belirli kurallara göre sürdürülen Hakkımızda için taleplerde bulunabilirsiniz.

Hakkımızda
Hakkımızda

Temiz Depolama Olarak Neleri Amaçlıyor?

Bir iş yeri veya ev içerisindeki eşyaların başka yere gönderilmesi için sistemli bir çalışma yürüterek zamanında teslimatı sağlamak temel amacımızdır. Hizmet verirken işlemlerin sorunsuz şekilde devamını istemekteyiz. Bunu yaparken sizden gelen talepleri çözüm odaklı bir şekilde ilerletiyoruz.

Temiz Depolama Teknik Açıdan Avantajlarımız

Temiz depolama olarak Hakkımızda araç kapasitemiz, paketlemede kullanılan malzemeler, taşıyıcı ekipmanlar vs. açısından ideal bir çözüm sunar. Bir taşıma işleminde teknik açıdan destek son derece önemlidir. Bu sayede alt yapı anlamında işleyiş sağlıklı şekilde sürdürülebilir. Basit bir örnek verilirse, bir araç kapasitesi, sizin eşyalarınızın toplamını alamayacak kadar küçükse, fazladan araç eklemek gerekecektir.

Bazen de az eşya için çözümler sunmak gerekir. Hakkımızda parça eşya depolama için büyük araçlar, kırılacak malzemelere özel örtü, halat, ipler, kasalar, variller, asansörlü mekanizma, teknik açıdan süreçte kolaylık sağlamaktadır. Kullandığımız araç ve gereçlerin kontrolleri yapılmakta, önlem alarak hizmete dahil olmaları istenmektedir.

Temiz Depolama Fiyat Politikamız

Temiz depolama, kurulduğu dönemden bu yana genel piyasa değerlendirmesi açısından fiyatları uygun tutmayı amaçlamaktayız. Yol sürecinde petrol fiyatları, çeşitli etkenlere bağlı olarak değişmektedir. Benzin gibi yakıt türlerinde, fiyat politikamız genel piyasadan etkilenirken yol durumu ile paralel bir sonuç verilmektedir.

Parça taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat, sözleşmeli uzun vadeli sigortalı taşımacılık gibi kategorilerde fiyatlarımız farklıdır. Mesafe ve diğer kriterler hakkında firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Bizimle iletişime baştan geçerek detay öğrenebilir, genel işleyiş hakkında çözüm elde edebilirsiniz. Firmamızın temel amacı, uzun vadede her müşteriye etkili evden eve nakliye çözümü sağlamaktır. Bunu yapabilmek için düzenli olarak iç işleyişimizi kontrol ediyoruz.

eşya depolama
TIKLA ARA