İletişim

İletişim hattımız 7 / 24 açıktır. Bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Temiz Depolama İletişim
Temiz Depolama İletişim

İletişim Adreslerimiz

MailTemiz Eşya Depolama
Adresİstanbul Geneli Depolama
Telefon444 9 167
AdresAtaşehir Kayışdağı, İstanbul, Bülent Sk. no 11 D:aire 2, 3475
MailTemiz Eşya Depolama
Adresİstanbul
Telefon0212 257 01 22
AdresGöztepe, Tütüncü Mehmet Efendi Cd. No:20, 34730 Kadıköy/İstanbul
MailTemiz Eşya Depolama
Adresİstanbul
Telefon0212 257 01 22
AdresFeyzullah Mh.Mimarsinan Cad. No:11/a-b-c, 34843 Maltepe/İstanbul
MailTemiz Eşya Depolama
Adresİstanbul
Telefon0212 257 01 22
AdresKordonboyu, Hürriyet Cd. No:60, 34860 Kartal/İstanbul

İrtibat Formu

İletişim bilgilerimiz için bize mail üzerinden gerekli bilgileri atıp fiyat teklifi de alabilirsiniz. Eşya depolama alanında siz değerli müşterilerimize güvenli bir depo hizmetini sunmaktayız. Temiz eşya depolama firması olarak ev eşyası depolama alanında müşteri memnuniyetini esas almaktayız. Hakkımızda bölümünden firmamız hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz. Eşya depolama fiyatları gidilecek lokasyona ve taşınacak eşya sayısına göre değişmektedir. Bu konuda bilgi vermek üzere uzmanlarımız size yardımcı olacaktır. Temiz depolama ailesi olarak size özel çözümler sunan ekibimiz, yaşam alanlarınıza güvenle ulaşmanızı sağlamak adına asansörlü uygulamalar da yapmaktadır.

Eşyalarınız sigortalı taşımacılık hizmetimiz kapsamında taşınarak güvenle depolama yapılır ve tekrar gereken yere gidecektir. Eski ve yeni birçok eşya çeşidinde tercih edilen paketleme seçenekleriyle şehir içi ve şehir dışında kilometrelerce yolu sorunsuz giden nakliye araçlarımız hizmetinizdedir. Taşınma ve depolama sürecinin doğru planlanmasını sağlayan Temiz depolama hizmetimiz kapsamında çok sayıda başarılı işe imza attık. Ev taşımanın yanı sıra işyeri taşımacılığını ve depolama konusunda da müşterilerimize destek veriyoruz. Her türlü malzeme depolama çözümlerimiz ile size en iyi şekilde hitap edecek seçeneklerle karşınızda olacaktır. Fabrika, cafe, restoran gibi farklı mesleklerde faaliyet gösteren iş yerlerini taşımak için uzmanlarımızla birlikte hizmet veriyoruz.

Temiz Depolama İletişim Bilgileri

Ülkemizde gün geçtikçe çok önemli bir sektör haline gelen depolama sektöründe Temiz depolama firmamız eşya depolama hizmetlerinde her zaman lider konumda yer almaktadır. Ev depolama hizmetleri genel olarak aşamalar halinde yapılması gereken çok önemli işlerin başında gelmektedir. İlk aşama olarak sizlerin firmamızdan talep etmesi ile işinde uzman olan profesyonel ekibimiz adresinize gelerek eksper hizmetleri vermektedir. Eksper hizmetleri sayesinde eşyalarınız en doğru yöntemler ve en uygun araç depolama alanları ile çok daha sağlıklı bir şekilde kısa sürede taşınacaktır. Her türlü eşya taşıma hizmetleri için hiç zaman kaybetmeden Temiz depolama firması olarak firmamız ile irtibata geçebilir ve eşyalarınızın güven içinde depoya taşımasını sağlayabilirsiniz.

Her zaman memnun kalacağınız hizmetlerle sonuçlara ulaşmanızı sağlayan ekiplerimizle, evden eve depolama konusunda en iyi çözümleri bulacağınız fırsatlara ulaşmanız için size destek vermemiz için LÜTFEN bize ulaşın.

eşya depolama
TIKLA ARA